BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Į mokymus, skirtus savivaldybių kontroliuojamų perkančiųjų organizacijų atstovams, registracija baigta

Data

2022 09 15

Įvertinimas
3
naujienai _nuotolinis renginys2.jpg

Atnaujinta!

Skelbiame, kad registracija į šiuos mokymus baigta, pasiekus maksimalų dalyvių skaičių. Pasibaigus nuotoliniam seminarui per "Microsoft Teams" platformą, mokymų vaizdo įrašu bus pasidalinta VPT internetinėje svetainėje.

Viešųjų pirkimų tarnyba kvietė savivaldybių kontroliuojamų (valdomų) perkančiųjų organizacijų atstovus dalyvauti nuotoliniuose viešųjų pirkimų mokymuose, kurie vyks 2022 m. rugsėjo 28 d. nuo 9.30 val. iki 12.00 val. per „Microsoft Teams“ platformą.

Mokymų dalyviai bus supažindinti su aktualiausiais Viešųjų pirkimų įstatymo (VPĮ) pasikeitimais mažos vertės pirkimuose; pirkimų centralizavimo prievole nuo 2023 m. Taip pat bus aptarta, kam būtinas viešųjų pirkimų specialistų atestavimas; bus kalbama apie perkančiosios organizacijos viešųjų pirkimų organizavimo vidinę tvarką.

Siekdami užtikrinti sklandesnį ir efektyvesnį prisijungimą, ketinančiųjų dalyvauti prašome registruotis čia. Registracija vyks iki rugsėjo 20 d. (imtinai), o siekiant didesnio mokymuose dalyvaujančių institucijų skaičiaus,  iš vienos organizacijos gali registruotis tik 1 asmuo. Dalyvių skaičius ribotas, todėl registracija į mokymus bus baigta, pasiekus maksimalų dalyvių skaičių. Mokymų vaizdo įrašas vėliau bus paskelbtas viešai.

Mokymai skirti tik savivaldybių kontroliuojamų perkančiųjų organizacijų atstovams, todėl Tarnyba pasilieka teisę anuliuoti tikslinės auditorijos neatitinkančių dalyvių registraciją.

Taip pat kviečiame jau užsiregistravusius dalyvius iki rugsėjo 21 d. pateikti Jus dominančius klausimus el. paštu [email protected].

Sėkminga registracija yra patvirtinama automatiniu pranešimu į elektroninį paštą, nurodytą Jūsų registracijoje. Prašome nurodyti teisingą elektroninio pašto adresą. Atkreipiame dėmesį, kad registracijos patvirtinimo siuntimas el. paštu gali užtrukti iki 5 min.

Kilus klausimams, prašome kreiptis telefonu +3706 59 13 688 ar el. paštu: [email protected]

Jūsų pateikti asmens duomenys bus renkami tik Viešųjų pirkimų tarnybos mokymų organizavimo tikslu, siekiant sėkmingai suorganizuoti mokymus ir užtikrinti kuo aktyvesnį ir sklandesnį dalyvavimą juose. Duomenų tvarkymo pagrindas: BDAR 6 straipsnio 1 dalies e punktas. Jūsų anketos pildymo ir pateiktos asmeninės informacijos saugojimo laikas - iki atsiliepimų pateikimo apie mokymus.

Viešųjų pirkimų tarnyba įsipareigoja saugoti Duomenų subjekto privatumą bei pateiktą informaciją naudoti išskirtinai renginio registracijai nurodytiems tikslams ir neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims.