BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Europos inovatyvių viešųjų pirkimų apdovanojimai

Data

2021 06 03

Įvertinimas
2
nominate1.jpg

Europos Inovacijų Taryba (EIT) paskelbė pirmuosius Europos inovatyvių viešųjų pirkimų apdovanojimus. Trijų kategorijų apdovanojimai numatyti už iniciatyvas, skatinančias inovatyvius pirkimus ir taip padedančios mažoms ir vidutinėms įmonėms bei startuoliams visoje Europoje tiekti inovatyvius produktus ir paslaugas į rinką.

 

2021 m. kategorijos:

  • „Inovatyvių pirkimų strategija“ apdovanojimas, kuriuo apdovanojamos ilgalaikės strategijos, skatinančios skirtingus inovacijų pirkimus, tvarius sprendimus ir praktikas.           
  • „Susidūrimas su visuomeniniais iššūkiais“ apdovanojimas, kuriuo apdovanojamos inovatyvių viešųjų pirkimų praktikos, skirtos kovai su COVID-19 pandemija.
  • „Pirkimų lyderystė“ apdovanojimas, į kurį pretenduoja išskirtiniai asmenys, įgalinantys savo komandas sėkmingai plėtoti ir vykdyti inovatyvius pirkimus.

 

Plačiau apie apdovanojimus https://eic.ec.europa.eu/eic-funding-opportunities/eic-prizes/european-innovation-procurement-awards_en/

Kontaktai  EISMEA-EUIPAWARDS@ec.europa.eu