BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia pareikšti nuomonę dėl viešųjų pirkimų sistemos

Data

2023 09 12

Įvertinimas
0
apklausa.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministerija 2021 m. atliko viešųjų pirkimų sistemos vertinimą ir parengė dokumentą „Viešųjų pirkimų problematika ir sprendimų kryptys“[1], kuriame pateiktos gautos išvados ir numatytos priemonės nurodytoms probleminėms sritims tobulinti.

Siekdama įvertinti, kaip pasikeitė situacija viešuosiuose pirkimuose įgyvendinus numatytas priemonės, Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia dalyvauti apklausoje ir grupinėse diskusijose.

Apklausa siekiama išsiaiškinti, kaip pirkimų vykdytojai vertina organizuojamų pirkimų rezultatus, vidaus kontrolės veikimą savo organizacijoje, pirkimų atestavimo sistemą, kokius mato dabartinės sistemos trūkumus ir kaip siūlo ją tobulinti. Diskusijose pirkimų vykdytojų ir tiekėjų atstovai turės galimybę plačiau pristatyti, su kokiais sunkumais susiduria pirkimų praktikoje ir kokių pokyčių tikisi viešųjų pirkimų srityje.

Iš apklausų ir diskusijų gauta informacija bus naudojama sprendžiant, kokių veiksmų turėtų imtis viešųjų pirkimų politikos formavime ir įgyvendinime dalyvaujančios institucijos, kad viešųjų pirkimų sistema būtų veiksmingesnė, viešųjų pirkimų procesas būtų labiau orientuotas į efektyvų, socialiai atsakingą, inovatyvų, aplinką tausojantį pirkimo rezultatą.

 

Apklausa vykdoma iki š. m. rugsėjo 22 dienos. Elektroninį klausimyną rasite čia:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdd6s-SkpedSzdLX93Z9RACcGGFjgk9DDphK3la0GM13AfgWQ/viewform?usp=sf_link

 

Diskusijos vyks nuotoliniu būdu š. m. spalio 3-13 dienomis. Registruotis į diskusijas pirkimų vykdytojų ir tiekėjų atstovus kviečiame čia:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQ4eVyfu-qZfKWyoqePvQb_XGVMRJ72GD_52-rWktD_T3Nfg/viewform?usp=sf_link

 

Dalyvių skaičius ribotas, tad diskusijose galės dalyvauti pirmieji užpildę registracijos formą ir gavę patvirtinimą registracijos formoje nurodytu elektroniniu paštu.

Kilus klausimų prašome kreiptis telefonu +37065284691 ar el. paštu [email protected]