BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia pareikšti nuomonę dėl viešųjų pirkimų sistemos

Data

2021 06 10

Įvertinimas
4
4293_5da152b990ba895af698152353fcfdad.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia dalyvauti apklausoje, kuria siekia išsiaiškinti, kaip pirkimų vykdytojai ir tiekėjai vertina organizuojamų pirkimų rezultatus, dalyvavimą viešuosiuose pirkimuose ir sutarčių su viešuoju sektoriumi vykdymą, kokius mato dabartinės sistemos trūkumus ir kaip siūlo ją tobulinti. Kartu pažymėtina, kad ši apklausa – tai dalis Ekonomikos ir inovacijų ministerijos vykdomos viešosios konsultacijos, kuria siekiama gauti viešųjų pirkimų dalyvių nuomonę apie praktikoje kylančias problemas ir pasiūlymų, kaip užtikrinti didesnę tiekėjų konkurenciją ir pasiekti, kad viešųjų pirkimų procesas būtų orientuotas į efektyvų, socialiai atsakingą, inovatyvų, aplinką tausojantį pirkimo rezultatą.

Gauta informacija bus naudojama rengiant numatomo viešųjų pirkimų teisinio reguliavimo poveikio vertinimą ir prireikus Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo, Lietuvos Respublikos koncesijų įstatymo ir kitų lydimųjų teisės aktų pakeitimus.

Apklausa vykdoma iki š. m. birželio 20 dienos. Skelbiamos atskiros apklausos perkančiosioms organizacijos / perkantiesiems subjektams ir tiekėjams.  Elektroninius klausimynus rasite internete:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNO2IMRZMHuZPSSE89SAvIT6dbYFkqyhf4lsNkNds-d0mJNg/viewform?usp=sf_link (perkančiosioms organizacijoms / perkantiesiems subjektams);

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfMBqkBRD4wRoh1XD51HI9hb02VfenBwDIs-Mg94xBkiPkqDw/viewform?usp=sf_link (tiekėjams).

Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą.

Daugiau informacijos apie vykdomą viešąją konsultaciją galite rasti internete adresu https://epilietis.lrv.lt/lt/konsultacijos/viesoji-konsultacija-del-viesuju-pirkimu-ir-koncesiju-sistemos-tobulinimo.