BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


EBVPD pildymo rekomendacijos

Data

2017 07 20

Įvertinimas
10
entrepreneur-593378_960_720.jpg

Pastaruoju metu Viešųjų pirkimų tarnyba sulaukia daug klausimų, kaip pildyti Europos bendrąjį viešųjų pirkimų dokumentą (toliau – EBVPD), todėl pirkimo vykdytojų ir tiekėjų patogumui parengė EBVPD pildymo rekomendacijas. Jose rasite punktų paaiškinimus ir sąsajas su Viešųjų pirkimų įstatymu.

Primename, kad EBVPD – tai deklaracija, tiekėjų teikiama pirkimuose kaip pirminis įrodymas, jog jie atitinka pirkimo dokumentuose keliamus reikalavimus. Ji yra pateikiama paraiškų ar pasiūlymų pateikimo metu ir pakeičia kompetentingų institucijų išduodamus dokumentus bei preliminariai patvirtina, kad tiekėjas ir subjektai, kurių pajėgumais jis remiasi, atitinka pirkimo dokumentuose pagal Viešųjų pirkimų įstatymo 46, 47, 48 straipsnius nustatytus reikalavimus ir, jei taikytina, 54 straipsnyje nustatytus reikalavimus.