BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


EAFIP skelbia jau trečiąjį kvietimą šiais metais pasinaudoti pagalba atliekant inovatyvius pirkimus!

Data

2021 09 29

Įvertinimas
0
naujienai smart id.jpg

Inovatyvūs viešieji pirkimai daugeliu atvejų yra priemonė, galinti padėti spręsti nuolat besikeičiančių ir sudėtingų poreikių užtikrinimo problemas, su kuriomis susiduria viešojo sektoriaus įstaigos, teikdamos viešąsias paslaugas. Taigi Europos pagalbos inovacijų viešiesiems pirkimams iniciatyva (angl. European Assistance For Innovation Procurement arba sutrumpintai EAFIP) šiais metais skelbia jau trečiąjį kvietimą pasinaudoti galimybe gauti nemokamą pagalbą atliekant su informacijos ir ryšių technologijomis susijusius ikiprekybinius ir inovatyvius pirkimus.

 

EAFIP teikia pagalbą atsirinktiems pirkėjams, ieškantiems naujoviškų sprendimų viešuosiuose pirkimuose, rengiantiems ir vykdantiems Europos Sąjungos mastu paskelbtas atviros rinkos konsultacijas bei rengiantiems pirkimo dokumentus.
 

Oficialų kvietimą teikti paraiškas, paraiškų teikimo grafiką, nuorodą į paraišką ir kontaktinę informaciją rasite  EAFIP.

Trečiojo kvietimo nuoroda - Kvietimas EAFIP.

Informaciją apie suteiktą arba šiuo metu teikiamą pagalbą rasite: Procurers receiving assistance - European Assistance for Innovation Procurement (eafip.eu)