BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Dėl pašalinimo pagrindų

Data

2022 01 07

Įvertinimas
4
naujienai pasalinimo pagrindai.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba (toliau – Tarnyba) primena pirkimų vykdytojams, kad nuo 2022-01-01 įsigaliojus Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo (toliau – VPĮ) pakeitimams, pasikeitė tam tikrų pašalinimo pagrindų, numatytų VPĮ 46 straipsnyje, formuluotės, taikymas bei reikalavimų privalomumas. Atitinkamai yra patikslinti ir Europos Bendrojo viešųjų pirkimų dokumento (toliau – EBVPD)  pildymo platformoje pateikiami informaciniai užrašai.

 

Siekdama padėti pirkimų vykdytojams tinkamai pirkimo dokumentuose suformuluoti pašalinimo pagrindų reikalavimus, Tarnyba parengė ir paskelbė pavyzdinę pašalinimo pagrindų lentelę. Jos pagrindu pirkimų vykdytojai gali atsinaujinti pirkimo dokumentus, kuriuos rengs pagal savo veikloje taikomus dokumentų šablonus ar pavyzdžius. Pirkimų vykdytojų ir tiekėjų patogumui, lentelė taip pat papildyta nuorodomis į atitinkamas VPĮ 46 straipsnio nuostatas, taip pat nuorodomis į atitinkamas reikalingas užpildyti EBVPD formos eilutes.  

 

Taip pat Tarnyba atnaujino Tiekėjo pašalinimo pagrindų, kvalifikacijos, kokybės vadybos sistemos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos standartų vertinimo procedūrų vadovą, kuriame pateikiama svarbiausia informacija apie šių procedūrų vykdymo eiliškumą, dažniausias klaidas bei aktualią reikalavimų taikymo praktiką.