BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Dėl Nepatikimų tiekėjų ir Melagingą informaciją pateikusių tiekėjų sąrašų

Data

2022 01 10

Įvertinimas
0
naujienai SARASAI (1).jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba (toliau – Tarnyba), būdama atsakinga už Nepatikimų tiekėjų sąrašo ir Melagingą informaciją pateikusių tiekėjų sąrašo (toliau kartu – Sąrašai) administravimą, atkreipia pirkimų vykdytojų ir tiekėjų dėmesį, kad nuo 2022 m. sausio 1 d. įsigaliojo VPĮ ir PĮ (toliau kartu – Įstatymai) pakeitimai, t. y. įsigaliojo ir VPĮ 52 bei 91 straipsnių ir PĮ 63 ir 99 straipsnių pakeitimai, pagal kuriuos  tiekėjas, kuris yra įtrauktas į Sąrašus, turi teisę paskelbti paaiškinimą dėl įtraukimo į Sąrašus pagrindo.

 

Tiekėjas, siekdamas paskelbti paaiškinimą, turi užpildyti „Tiekėjo, įtraukto į Nepatikimų tiekėjų sąrašą, paaiškinimo paskelbimo anketą“ arba „Tiekėjo, įtraukto į Melagingą informaciją pateikusių tiekėjų sąrašą, paaiškinimo paskelbimo anketą“ ir ją pateikti Tarnybai. Tiekėjo paaiškinimas skelbiamas Tarnybos tinklalapyje prie Sąrašuose nurodytos informacijos, t. y. paaiškinimas paskelbiamas  2-ajame lape – „Nepatikimo tiekėjo pagrindimas“ ir „Melagingą informaciją pateikusio tiekėjo pagrindimas“.

 

Atkreipiame pirkimo vykdytojų dėmesį, kad Tarnyba atnaujino „Nepatikimų tiekėjų įvedimo anketą“ ir „Melagingą informaciją pateikusių tiekėjų įvedimo anketą“. Primintina, kad vadovaujantis Įstatymų reikalavimais, pirkimo vykdytojai turi paskelbti (anketoje nurodyti) ir šiuos duomenis – tiekėjo kreipimosi į teismą datą ir galutinio teismo sprendimo įsiteisėjimo datą. Pirkimo vykdytojai, siekdami paskelbti šią informaciją, turi patikslinti Tarnybai pateiktus duomenis (užpildyti anketą) ir, vadovaudamiesi  VPĮ 52 straipsnio 1 dalies 2 ir 3 punktais, 91 straipsnio 1 dalies 2, 3 ir 4 punktais bei PĮ 63 straipsnio 1 dalies 2 ir 3 punktais ir 99 straipsnio 1 dalies 2, 3 ir 4 punktais, nurodyti šias datas bei pateikti nuorodą į teismo sprendimą. Tarnybos tinklalapyje viešai skelbiamuose Sąrašuose informacija bus atnaujinta  tik gavus iš pirkimo vykdytojo užpildytą anketą su patikslinta informacija.