BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Dėl atsakingo CVP IS naudotojų paskyrų tvarkymo

Data

2018 07 17

Įvertinimas
5
CVPIS_Naudotojai.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba pastebi, kad Pirkimo vykdytojų atstovai ne visuomet atsakingai tvarko CVP IS naudotojų duomenis: nepanaikina paskyrų darbuotojams išėjus iš darbo, konsultantams ir ekspertams baigus teikti paslaugas, kontrolės funkcijas vykdančių institucijų darbuotojams baigus vykdyti kontrolės veiksmus. Atkreipiame dėmesį, kad siekiant užtikrinti informacijos saugumą Pirkimo vykdytojai privalo nedelsiant panaikinti savo organizacijos paskyros naudotojus, kuriems prieiga prie organizacijos pirkimų, vykdomų CVP IS, yra nebeaktuali.

Raginame visas perkančiąsias organizacijas ir perkančiuosius subjektus atidžiai peržiūrėti organizacijos paskyros naudotojus, panaikinti prieigas, jeigu yra neaktualių paskyrų ir ateityje užtikrinti tinkamą CVP IS naudotojų administravimą.

Informaciją, kaip CVP IS panaikinti prieigą naudotojui, rasite čia

Bendrą informaciją, kaip CVP IS teisingai tvarkyti naudotojus, rasite čia

Detalesnė informacija:

1. CVP IS nuostatai

2. Naudojimosi CVP IS taisyklės