BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


CVP IS atnaujintas metinių pirkimų planų viešinimo funkcionalumas

Data

2018 04 16

Įvertinimas
2
1785_42ff43f81695ec1616ac87d1a07d2ebd.png

Informuojame, kad Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (toliau – CVP IS) atnaujinome planuojamų pirkimų suvestinės pildymo ir viešinimo funkcionalumą. Realizavome galimybę CVP IS priemonėmis įkelti, redaguoti, paskelbti ir susieti planuojamą pirkimą su skelbimu. Informaciją, kaip CVP IS sukurti planuojamą pirkimą ir susieti jį su skelbimu, rasite čia.


Atkreipiame dėmesį, kad visų iki šiol paskelbtų planuojamų pirkimų suvestinių informacija iš excel formato yra importuota į CVP IS viešinimo portalą CVPP. Atnaujintame CVP IS viešinimo portale CVPP planuojamų pirkimų paiešką galima vykdyti pagal pirkimo vykdytojo pavadinimą, BVPŽ kodą, planuojamo pirkimo pavadinimą ir kitus CVPP esančius paieškos kriterijus.