BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Bendradarbiaujant su Vytauto Didžiojo universitetu, surengta vieša paskaita-seminaras apie viešuosius pirkimus

Data

2021 04 20

Įvertinimas
0
175844775_749132132658877_8118230612190751118_n.jpg

Balandžio 20-ąją vyko Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto (PMDF) Viešojo administravimo katedros organizuojama vieša paskaita-seminaras „Lietuvos viešųjų pirkimų politika ir praktika: pasiekimai, problemos ir iššūkiai“.

Paskaitoje-seminare dalyvavo Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) direktorius Darius Vedrickas, Metodinės pagalbos skyriaus vedėjas Gediminas Golcevas bei Metodinės pagalbos skyriaus vyresnioji patarėja Laura Kuoraitė. Renginio metu VPT atstovai papasakojo studentams apie Lietuvos viešųjų pirkimų sistemą, aptarė jos problematiką bei pakvietė tolesnei diskusijai: kalbėta apie viešųjų pirkimų politikos tikslus ir taikomas priemones, jų taikymo gerąją praktiką, politikos kaitą; paliesti klausimai, susiję su viešųjų pirkimų skaidrumu ir jo užtikrinimu.

„Džiaugiuosi kiekviena galimybe, kuri leidžia suinteresuotoms pusėms susėsti prie bendro, kad ir nuotolinio, stalo ir atsakyti į klausimus, kylančius iš siekio geriau suprasti viešųjų pirkimų sistemą bei prisidėti prie jos tobulinimo. O ypač motyvuoja, kai iniciatyva kyla iš pačių studentų – jaunų ir ambicingų žmonių, nuo kurių žinių ir pasirengimo didele dalimi priklausys tai, kokia bus mūsų valstybės ateities vizija.“ – VPT direktorius Darius Vedrickas dėkoja universiteto bendruomenei už parodytą iniciatyvą ir vertingą diskusiją.