Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Atvirų durų diena Viešųjų pirkimų tarnyboje

Data

2019 09 02

Įvertinimas
1
door-3296644_1920.jpg

Rugsėjo 12 dieną Viešųjų pirkimų tarnyba trečią kartą šiais metais atveria duris ir kviečia į Atvirų durų dieną. Šį kartą Viešųjų pirkimų tarnybos darbuotojai renginio metu atsakys į konkrečius praktinius klausimus, susijusius su mažos vertės pirkimais bei jų vykdymu, kadangi tokių klausimų per mūsų klausimų platformą sulaukiame itin daug. Kviečiame Jus aktyviai registruotis ir atvykti pas mus konsultacijai. Ypatingai raginame ir prioritetą registruojantis teiksime tiems dalyviams, kurie anksčiau šiais metais dar nėra dalyvavę tokio tipo renginiuose.

Kiekvienos perkančiosios organizacijos atstovo (atstovų) konsultacijai planuojama skirti iki 40 min. Siekdami užtikrinti sklandesnį ir efektyvesnį konsultavimą, ketinančių dalyvauti prašome pateikti registracijos prašymą čia. Užpildę registracijos prašymą, į savo nurodytą el. paštą gausite patvirtinimą dėl dalyvavimo Atvirų durų dienoje, Jūsų pasirinktą laiką. Užpildžius registracijos prašymą papildomai paprašysime Jūsų pateikti konkrečius klausimus, kurių nepateikus registracija nebus patvirtinta.

Telefonas ir el. paštas pasiteiravimui: (8 5) 219 7049,  Karolina.Skorupskaite@vpt.lt

Renginio vieta: Vilnius