copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Atvirų durų diena tiekėjams Viešųjų pirkimų tarnyboje

Data

2020 02 12

Įvertinimas
2
interior-2596976_1920.jpg

2020 m. vasario 24 dieną kviečiame viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančius arba ketinančius dalyvauti tiekėjus apsilankyti Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) organizuojamoje atvirų durų dienoje. Kviečiame Jus atvykti, susitikti su VPT specialistais ir sužinoti atsakymus į Jums rūpimus viešųjų pirkimų klausimus.

Atvirų durų dienos VPT jau tampa tradicija, tačiau iki šiol konsultacijos tokiu formatu buvo teikiamos tik perkančiosioms organizacijoms. Vis dėlto, viešajame pirkime dalyvauja dvi pusės – perkančioji organizacija ir tiekėjas. Kadangi pagalba reikalinga ne tik perkančiosioms organizacijoms, šį sykį kviečiame tiekėjus atvykti ir pasinaudoti galimybe gauti asmeninę (iki 40 minučių) konsultaciją.

Atvykę galėsite:

  • gauti atsakymus į Jums rūpimus klausimus, susijusius su viešaisiais pirkimais;
  • aptarti problemas, su kuriomis susiduriate dalyvaudami viešuosiuose pirkimuose;
  • gauti atsakymus į klausimus dėl Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos.

Siekdami užtikrinti sklandesnį ir efektyvesnį konsultavimą, ketinančių dalyvauti prašome registruotis čia, nurodant aktualius klausimus, kuriuos bus ketinama užduoti renginio metu. Nepateikus klausimų pasiliekame teisę Jūsų registraciją panaikinti. Šis renginys skirtas tik tiekėjams, todėl pasiliekame teisę be išankstinio įspėjimo panaikinti perkančiųjų organizacijų ir perkančiųjų subjektų registracijas (taip pat ir tuo atveju, jeigu perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas tuo pačiu yra ar gali būti tiekėju).

Telefonas ir el. paštas pasiteirauti: (8 5) 219 7049,  Karolina.Skorupskaite@vpt.lt

Renginio vieta: Vilnius

Informuojame, kad Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys bus tikrinami. Radus neatitikimų, apie prašymą pataisyti duomenis arba apie registracijos anuliavimą būsite informuoti elektroniniu paštu. Viešųjų pirkimų tarnyba įsipareigoja saugoti Duomenų subjekto privatumą bei pateiktą informaciją naudoti išskirtinai renginio registracijai nurodytiems tikslams neatskleidžiant šios informacijos tretiesiems asmenims.