BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Atnaujintos „Tiekėjo kvalifikacijos reikalavimų nustatymo informacinių sistemų viešuosiuose pirkimuose gairės”

Data

2023 01 17

Įvertinimas
1
naujienai viesinimas (12).jpg

Dėmesio! Sausio 17 d. įsivėlus techninei klaidai svetainėje buvo įkeltas netikslus gairių dokumentas. Atsiprašome, klaida ištaisyta. Atnaujintas gaires galima rasti ČIA.

 

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT), atnaujino „Tiekėjo kvalifikacijos reikalavimų nustatymo informacinių sistemų viešuosiuose pirkimuose gaires“ ir kviečia susipažinti.

Atnaujindama gaires VPT siekia, kad pirkimų vykdytojams, naudojantis šia metodine priemone, būtų lengviau pasirengti pirkimo dokumentus ir tinkamai nustatyti kvalifikacijos reikalavimus informacinių sistemų viešuosiuose pirkimuose, o tiekėjams būtų suteiktos sąlygos dalyvauti pirkimuose, nebūtų dirbtinai ribojama konkurencija ar nepagrįstai užaukštinti kvalifikacijos reikalavimai.