copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Atnaujinti kovai su COVID-19 įvykdytų pirkimų sutarčių duomenys

Data

2020 09 07

Įvertinimas
4
Covid-933x465.jpg

 

 

                 Dar balandžio mėn. Viešųjų pirkimų tarnyba (toliau – VPT) pristatė būtiniausių apsaugos priemonių kovai su COVID-19 pirkimų sutarčių atvirus duomenis[a1] , o birželio mėn. – pirkimų, vykdytų 2020 m. sausio – gegužės mėnesiais, ataskaitą[a2] .

                      VPT toliau tęsia su COVID-19 susijusių pirkimų sutarčių stebėseną. Šį kartą be anksčiau apibendrintų apsaugos priemonių kovai su COVID-19 bei transportavimo paslaugų sutarčių, susijusių su COVID-19, į stebėseną įtrauktos kitos su COVID-19 susiję prekių ir paslaugų sutartys: greitieji testai, reagentai, apgyvendinimo, maitinimo ir susijusios paslaugos, viešinimo, ekspertų, draudimo nuo COVID-19 ir kt. sutartys.

                      Pateikti duomenys yra preliminarūs, o jų tikslumas labai priklauso nuo pirkimų vykdytojų savalaikio ir tinkamo šių sutarčių paskelbimo Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS), su COVID-19 susijusių sutarčių objekto pavadinime nurodant raktinį žodį ,,COVID-19“.

                      Norime atkreipti pirkimų vykdytojų dėmesį ir paraginti pasitikrinti, ar visos jų sudarytos su COVID-19 susijusios sutartys patenka į VPT atliekamą stebėseną. Jei matote, kad  ne visos, prašome patikslinti jau paskelbtų CVP IS sutarčių objektą, įrašant raktinį žodį – COVID-19, bei informuoti VPT jeigu sutartys nepateko į COVID-19 suvestinę.

VPT nuolat atnaujina šių sutarčių stebėseną, todėl patikslintos sutartys pateks į stebėseną ir bus galimybė analizuoti tikslesnius su COVID-19 susijusių sutarčių duomenis.