BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Ačiū – konferencijos pranešėjams ir dalyviams!

Data

2021 11 24

Įvertinimas
4
naujienai konferencija.jpg

2021 m. lapkričio 18 d. vyko Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) organizuojama tarptautinė konferencija „Darnieji pirkimai vs pirkimai. Kodėl verta rinktis pirmuosius?“ Renginį vienu metu stebėjo daugiau kaip 400 žiūrovų, iš viso prie transliacijos prisijungė per 900 žmonių. VPT dėkoja ne tik už susidomėjimą šia tema, bet ir už įsitraukimą užduodant klausimus bei formuojant diskusijas su pranešėjais.

Ačiū pranešėjams, sutikusiems pasidalinti ne tik įgyvendintais sėkmingais projektais, bet ir kylančiais sunkumais. Žinant, kokiais pavyzdžiais galima sekti, ne mažiau svarbu turėti informacijos apie tai, ką visi drauge dar turime pasiekti ir kur pasistengti. Tuo Jūsų pranešimai buvo naudingi ir labai reikalingi!

Renginio įrašą galima rasti VPT Youtube kanale:
https://www.youtube.com/watch?v=ofkKbOQsFSg (lietuvių kalba);

https://www.youtube.com/watch?v=4M5l0C08vk0 (anglų kalba).

 

Renginys organizuotas įgyvendinant Europos Sąjungos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą Nr. 10.1.2-ESFA-V-916-01-0004 „Viešųjų pirkimų efektyvumo didinimas metodinėmis priemonėmis“.