BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Socialiai atsakingi pirkimai

Socialinių aspektų įtraukimo į viešuosiuos pirkimus vadovas  (2021 m.)

Šis vadovas parengtas siekiant padėti viešiesiems pirkėjams ir paskatinti gerąją patirtį. Tai neprivalomas dokumentas, nedarantis poveikio ES teisės aktuose nustatytoms teisėms ir pareigoms. Jam turi įtakos pirkimų praktikos raida ir Europos Sąjungos Teisingumo Teismo, kuris tebėra vienintelė įstaiga, kompetentinga autoritetingai aiškinti Sąjungos teisę, praktika.

Šiame dokumente siūlomos koncepcijos, idėjos ir sprendimai nedaro poveikio nacionalinės teisės aktams ir juos gali prireikti pritaikyti atsižvelgiant į nacionalinę teisinę sistemą. Nors šiame vadove pateikta informacija buvo atidžiai patikrinta, Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės dėl konkrečių jame nurodytų atvejų. Daugiau informacijos apie Europos Sąjungą rasite internete https://europa.eu/

Video ir kita mokymų medžiaga

Socialiai atsakingi pirkimai (video įrašas youtube)

Socialiai atsakingi pirkimai, mokomoji medžiaga

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-31