BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Inovacijų pirkimai

 

Europos Komisijos informacija apie inovatyvius viešuosius pirkimus

2021-06-18 Europos komisija atnaujino Inovacinių sprendimų viešųjų pirkimų gaires. Šiame rekomendaciniame dokumente glaustai aptariami pagrindiniai inovacinių sprendimų viešųjų pirkimų aspektai: kodėl tai svarbu, kas tuo suinteresuotas ir kaip galima atlikti šį procesą.

Video ir kita mokymų medžiaga

Inovatyvūs pirkimai (video įrašas youtube)

Inovatyvūs pirkimai, mokomoji medžiaga

 

EAFIP siūlo pagalbą rengiantis inovacijų pirkimams

Inovatyvių sprendimų poreikis tampa vis aiškesnis siekiant patenkinti nuolat kintančią paklausą, kai nustatyti žaliojo kurso tikslai, sparčiai tobulėja dirbtinis intelektas, auga kibernetinio saugumo svarba.

Inovatyvūs viešieji pirkimai daugeliu atvejų yra priemonė, galinti padėti sprendžiant nuolat besikeičiančių ir sudėtingų poreikių užtikrinimo problemas, su kuriomis susiduria viešojo sektoriaus įstaigos, teikdamos viešąsias paslaugas.

Europos pagalbos inovacijų viešiesiems pirkimams iniciatyva (EAFIP) kviečia pasinaudoti galimybe gauti nemokamą pagalbą atliekant su informacijos ir ryšių technologijomis susijusius ikiprekybinius ir inovatyvius pirkimus. Pagalbą teiks EAFIP viešųjų pirkimų teisininkų tinklas kartu su garsiausiais inovatyvių viešųjų pirkimų specialistais Europoje.

Kvietimo nuoroda, paraiškų teikimo grafikas ir kita svarbi informacija EAFIP

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-31