BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Karjeros galimybės

Susisiekime, jeigu Jus domina karjera Viešųjų pirkimų tarnyboje - individualiai aptarsime Jūsų karjeros galimybes, informuosime apie artėjančius konkursus, padėsime apsispręsti, į kokias pozicijas pretenduoti. Daugiau informacijos rasite čia.

Susidomėjusiųjų gyvenimo aprašymų laukiame el. paštu [email protected]. Kontaktinis asmuo: Vilma Ulickytė-Petrauskienė, tel: +370 637 14473.

Darniųjų pirkimų skyrius ieško pastiprinimo - patarėjo (-os) (karjeros valstybės tarnautojas, pareiginė alga (neatskaičius mokesčių) nuo 2,343.60 Eur, pareiginės algos koeficientas - 12,6).

Drauge su naujuoju būsimu (-ąją) kolega (-e) organizuosime ir vesime mokymus, rengsime pirkimų dalyviams metodines priemones, daug bendradarbiausime su įvairiomis valstybės institucijomis, siekdami efektyvių darniųjų pirkimų.

Daugiau informacijos ir dokumentų teikimo tvarka čia.

Skelbimas galioja iki: 2023-09-19.

Daugiau informacijos teikia Viešųjų pirkimų tarnybos skyriaus patarėja Vilma Ulickytė-Petrauskienė, el. paštu: [email protected]; tel: +37063714473.

Viešųjų pirkimų tarnybos Elektroninių pirkimų skyrius ieško pastiprinimo. Skyriui svarbu ne tik gerai atlikti užduotis ir pasiekti užsibrėžtų tikslų, bet ir saugiai, komfortiškai bei laisvai jaustis komandoje. Taigi, suteiksime galimybę mokytis ir gilinti žinias, o kolegos padės sklandžiai įsitraukti į skyriaus veiklą.

Daugiau informacijos apie konkursą ir dokumentų teikimo tvarka (iki 09-15 d. ) čia.

Išsamesnę informaciją apie konkursą teikia patarėja Vilma Ulickytė-Petrauskienė, tel. +370 637 14473, el. p. [email protected]

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-08-01