Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Etiško elgesio viešuosiuose pirkimuose gairės – priemonė siekti aukštesnių skaidrumo standartų

Data

2017 02 03

Įvertinimas
0
agree-1728448_960_720.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba parengė Etiško elgesio viešuosiuose pirkimuose gaires (toliau - Gairės) ir Etiško elgesio perkančiojoje organizacijoje atmintinę (toliau – Atmintinė), kurios skirtos perkančiosios organizacijos darbuotojams ir kitiems pirkimų procedūrose dalyvaujantiems asmenims.

Gairėse atskleidžiama problematika, susijusi su skaidrumo stoka, vykdant viešuosius pirkimus bei pateikiami pasiūlymai ir priemonės, kurias perkančiajai organizacijai siūloma taikyti, norint ateityje užtikrinti aukštesnius skaidrumo standartus. Siekiant, kad tai nebūtų tik formalus dokumentas, pasiūlymai pateikiami paprastai ir aiškiai, o nurodytas priemones lengva taikyti praktikoje. Taip perkančiajai organizacijai suteikiama galimybė pasirinkti, jos manymu, reikalingas priemones korupcijos prevencijai užtikrinti.

Atmintinė yra trumpas dokumentas, skirtas pakabinti matomoje vietoje, siekiant priminti darbuotojams apie jų pareigas bei gerąją praktiką. Tikimės, kai kiekvienam pirkimų vykdytojui tai bus puikus įrankis, padėsiantis užtikrinti skaidrumą, atvirumą visuomenei ir sklandų pirkimų vykdymą.

Etiško elgesio viešuosiuose pirkimuose gairės bei Atmintinė.