VPT skelbia papildomą seminarą tema: „Viešieji pirkimai gynybos ir saugumo srityje pradedantiesiems. Įslaptinti sandoriai“

Data

2017 03 16

Įvertinimas
0
sauktukas.jpg

Perkančiosios organizacijos, kurioms trūksta specifinės patirties, viešuosius pirkimus atliekant gynybos ir saugumo srityje, susiduria su daugybe klausimų atliekant atitinkamus pirkimus. Šie pirkimai gali būti susiję su įslaptinta informacija ir dėl to pasireiškia tam tikra jų vykdymo specifika. Seminaro metu bus aptarta Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymo taikymo sritis, bei išimtys; neskelbiamų derybų vykdymo pagrindimo klausimai; procedūrų ypatybės, kai įslaptinta informacija atskleidžiama pirkimo procedūrų ar sutarties vykdymo metu. Seminaro metu Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamento atstovas skaitys pranešimą įslaptintų sandorių tema.

Tikslinė grupė – perkančiųjų organizacijų viešųjų pirkimų specialistai, atliekantys pirkimus gynybos ir saugumo srityje. Pažymėtina, kad seminaras skirtas tik pradedantiesiems.

Seminaro tikslas – supažindinti su viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo, srityje ypatumais ir įslaptintos informacijos apsaugos reglamentavimu.

Seminaro data – seminaras vyks Viešųjų pirkimų tarnybos didžiojoje salėje Kareivių g. 1 (612 kab.) 2017 metų kovo 29 dieną.

Seminaro pradžia – 9 val. Seminaro trukmė – 3 akademinės valandos.

Apie seminaro datos ar laiko pasikeitimus užsiregistravę dalyviai bus informuoti elektroniniu paštu.

Pasibaigus seminarui mokomoji medžiaga bus paskelbta Viešųjų pirkimų tarnybos tinklalapyje http://vpt.lrv.lt/lt/konsultacine-medziaga/perkanciosioms-organizacijoms/vp-gynybos-ir-saugumo-srityje/mokymu-medziaga-2

Seminaras yra nemokamas.

Dalyvio registracijos anketa (registracija vyksta tik elektroniniu būdu).

*Pastaba – sėkminga registracija yra patvirtinama automatiniu pranešimu į elektroninį paštą, nurodytą Jūsų registracijoje.

Atkreipiame dėmesį, kad registracijos patvirtinimo siuntimas el. paštu gali užtrukti iki 5 min.

Pasiteiravimui skambinti telefonu 8 706 63929 ar el. paštu: Loreta.Juskaite-Pecul@vpt.lt. Jei seminare nedalyvausite, prašome pranešti tuo pačiu el. pašto adresu arba telefonu.