Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Viešųjų pirkimų tarnyba pradėjo mokymų ciklą regionuose

Data

2015 12 18

Įvertinimas
0
20151216_140801.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) pradėjo mokymų ciklą perkančiosioms organizacijoms regionuose.

Šią savaitę VPT atstovai konsultavo Alytaus miesto švietimo ir ikimokyklinių ugdymo, socialinių įstaigų atstovus.

„Poreikis organizuoti mokymus vietose didžiulis. Labai dažnai smulkių perkančiųjų organizacijų atstovai – iš rajonų darželių, mokyklų ar globos įstaigų neturi galimybės atvykti į Vilnių. O klausimų, kaip organizuoti viešuosius pirkimus kyla daug – nuo sudėtingų iki paprasčiausių. Klausimai ir įvertinimai po seminaro Alytuje parodė, kad tokie mokymai yra būtini. Planuojame, kad VPT atstovai į regionus vyks bent porą kartų per ketvirtį, taip pat tęsime ir atvirų durų dienos VPT tradiciją – jos metu perkančiųjų organizacijų atstovai irgi turės galimybę asmeniškai susitikti su mūsų specialistais“, - sako VPT direktorė Diana Vilytė.

 Alytyje per 70 viešųjų pirkimų organizatorių turėjo galimybę atnaujinti savo žinias bei išgirsti kokios klaidos dažniausiai daromos mažos vertės pirkimuose, kaip teisingai turi būti atliekamas sutarčių viešinimas Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje. Ypatingas dėmesys seminaro metu buvo skirtas maitinimo paslaugų ir maisto produktų pirkimų problematikai. VPT specialistai taip pat pristatė, kokie pokyčiai numatomi naujajame Viešųjų pirkimų įstatyme, kurį planuojama priimti iki 2016 m. balandžio 18 d.