Tarptautinė konferencija

Data

2017 05 12

Įvertinimas
0
FB_IMG_1494510772778.jpg

Gegužės 9-ąją, minint Europos dieną, Viešųjų pirkimų tarnyba surengė tarptautinę konferenciją tema „Skaidrūs viešieji pirkimai – realus tikslas ar misija neįmanoma?". Konferencijoje savo įžvalgomis dalijosi Specialiųjų tyrimų tarnybos, Konkurencijos tarybos, Transparency International Lietuvos skyriaus, tiriamosios žurnalistikos bei verslo atstovai. Į konferenciją atvyko ir savo patirtimi bei įžvalgomis pasidalino svečiai iš Kroatijos (Partnership for Social Development), Lenkijos (ePaństwo) bei Jungtinės Karalystės (PwC).

Esame nepaprastai dėkingi visiems dalyviams už svarų indėlį į konferencijos sėkmę, prasmingas įžvalgas bei įdomias diskusijas.  Konferencijos metu išsakytos mintys tik patvirtina, kad korupcijos kaina viešuosiuose pirkimuose pernelyg didelė, kad būtume tik stebėtojais ir apie skaidrius viešuosius  pirkimus galvotume kaip apie neįmanomą misiją. Korupcijos prevencijos priemonių tikrai yra, reikia tik didesnio visų mūsų noro, susitelkimo ir aktyvesnio veikimo efektyvinant ir skaidrinant viešuosius pirkimus!

 

Džiaugiamės, kad įgyvendindami Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Viešųjų pirkimų efektyvumo didinimas metodinėmis priemonėmis“, projekto Nr. 10.1.2-ESFA-V-916-01-0004, turime galimybę organizuoti tokio pobūdžio renginius ir tikimės ne mažesnio susidomėjimo bei aktyvaus dalyvavimo būsimose konferencijose!