Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Rinkos konsultacija dėl pasiūlymų vertinimo kriterijų taikymo valymo paslaugų pirkimuose

Data

2019 10 15

Įvertinimas
1
clean-571679_1920.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba (toliau - VPT) atlieka valymo paslaugų rinkos konsultaciją (toliau - konsultacija), kurios tikslas - parengti rekomendacijas dėl valymo paslaugų viešųjų pirkimų organizavimo, ypač dėl ekonominio naudingumo (kokybės) kriterijų taikymo vertinant pasiūlymus. Visa gauta informacija bus naudojama tik šiam nurodytam tikslui pasiekti. 

Kvietimas dalyvauti rinkos konsultacijoje skelbiamas  CVPIS .

Pirmame etape apklausiami valymo paslaugų teikėjai (toliau - teikėjai) ir perkančiosios organizacijos (toliau - PO).

Apklausos skelbiamos:
Valymo paslaugų teikėjams: https://apklausa.lt/f/valymo-paslaugu-teikeju-apklausa-r8krbbe/answers/new.fullpage
Perkančiosioms organizacijoms: https://apklausa.lt/f/perkanciuju-organizaciju-apklausa-del-valymo-paslaugu-8eqa4rl/answers/new.fullpage

Apklausos gali būti pildomos anonimiškai, t. y. nenurodant apklausoje dalyvaujančių įmonių ir jų atstovų duomenų.

Vėliau bus organizuojamas vienas ar keli  susitikimai su teikėjais ir (ar) PO, CPO, konultacinėmis įmonėmis.

Norintys dalyvauti susitikimuose ir diskusijose, kviečiami el. paštu Arune.Andrulioniene@vpt.lt arba per CVPIS pranešti atstovaujamą įmonę, jos atstovą ir jo kontaktinius duomenis (el. pašto adresą ir telefono Nr.).
Prieš susitikimą kviečiame susipažinti su EFCI ir UNI-Europa parengtomis Valymo paslaugų pirkimo gairėmis http://www.cleaningbestvalue.eu/ bei Europos Komisijos skelbiamasi valymo priemonių ir paslaugų žaliaisiais kriterijais https://ec.europa.eu/environment/gpp/eu_gpp_criteria_en.htm .