Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Parengtos rekomendacijos dėl saulės šviesos energijos fotovoltinės elektrinės įrangos, projektavimo ir įrengimo darbų pirkimų

Data

2020 07 24

Įvertinimas
0
BOOST_BLOG_IMAGE_RB_SET_2_MARKETING_PARTNERSHIP_BG_1200x628px_v1_1.jpg

Skubame dalintis geromis naujienomis! Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra, konsultuojantis su Lietuvos saulės energetikos asociacija, Lietuvos pramoninkų konfederacija ir bendradarbiaujant su Viešųjų pirkimų tarnyba, parengė rekomendacijaskurios padės pirkimų vykdytojams tinkamai parengti saulės šviesos energijos fotovoltinės elektrinės įrangos, projektavimo ir įrengimo darbų pirkimų dokumentus. Rekomenduojame pirkimų vykdytojams vadovautis rekomendacijomis, nustatant kvalifikacinius reikalavimus tiekėjams, ekonominio naudingumo vertinimo kriterijus bei atsižvelgti rengiant techninę specifikaciją ir kitus dokumentų reikalavimus.

Tarnyba nuo šių metų pradžios 6 mėnesius vykdė paskelbtų  saulės šviesos energijos fotovoltinių elektrinių įrangos su projektavimu arba be projektavimo pirkimų prevencinę dokumentų peržiūrą. Per šį laikotarpį prevencine tvarka buvo patikrinti 43 pirkimų dokumentai.  24 pirkimuose, nustačius Įstatymų pažeidimus, buvo teiktos rekomendacijos tikslinti pirkimo dokumentus / pirkimus nutraukti. Atsižvelgdami  į pateiktas rekomendacijas, pirkimų vykdytojai 22 pirkimus nutraukė, patikslino  pirkimų dokumentus ir nukėlė pasiūlymų pateikimo terminus.  Atsižvelgiant į tai, kad daugiau nei pusėje prevencine tvarka peržiūrėtų pirkimų buvo nustatyti pažeidimai, pakartotinai rekomenduojame vadovautis parengtomis rekomendacijomis.