Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Parengtos Lengvųjų automobilių viešųjų pirkimų gairės

Data

2019 05 28

Įvertinimas
4
circuit-4040934_1280.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba parengė Lengvųjų automobilių viešųjų pirkimų gaires.

Gairėse aptartas techninių specifikacijų rengimas konkrečių kategorijų lengviesiems automobiliams, aptarti pasiūlymų rengimo ir pasiūlymų vertinimo reikalavimai, pateiktos rekomendacijos sutartims bei pateikti lengvųjų automobilių techninių specifikacijų pavyzdžiai.

Tikimės, kad Gairės padės lengvųjų automobilių viešuosius pirkimus vykdantiems pirkimo vykdytojams tinkamai taikyti viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus, organizuojant ir vykdant lengvųjų M1 ir N1 kategorijos automobilių, skirtų keleiviams ir kroviniams vežti, viešuosius pirkimus.

Atkreipiame dėmesį, kad Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus 2015-12-31 įsakymas Nr. 1S-221 “Dėl Lengvųjų automobilių viešųjų pirkimų rekomendacijų patvirtinimo”  nuo 2019-05-29 pripažintas netekusiu galios.

Turinčius pastabų ar pasiūlymų maloniai prašome rašyti el. paštu pasiulymai@vpt.lt