Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Naujas Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, ataskaitų rengimo ir teikimo tvarkos aprašas

Data

2019 06 20

Įvertinimas
1
foto1.jpg

Informuojame, kad atsižvelgiant į tai, kad nuo 2019 m. vasario 1 d. įsigaliojo nauja Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymo redakcija, Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus 2019 m. birželio 19 d. įsakymu Nr. 1S-95 „Dėl Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, ataskaitų rengimo ir teikimo tvarkos aprašo ir ataskaitų formų patvirtinimo“ patvirtintas naujas Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, ataskaitų rengimo ir teikimo tvarkos aprašas (Aprašas) ir naujos ataskaitų formos.

Aprašu privalo vadovautis pirkimo vykdytojai, teikdami ataskaitas už pirkimus, pradėtus nuo 2019 m. vasario 1 d., o duomenys už pirkimus, pradėtus iki 2019 m. sausio 31 d., teikiami naudojantis Viešųjų pirkimų tarnybos 2013 m. gruodžio 17 d. įsakymu Nr. 1S-250 „Dėl Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, ataskaitų rengimo ir teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtintu ataskaitų rengimo ir teikimo tvarkos aprašu ir ataskaitų tipinėmis formomis.

Primename, kad ataskaitos už pirkimus, atliktus iki 2019 m. sausio 31 d., teikiamos VPM IS ataskaitų posistemėje. Ataskaitos už pirkimus, atliktus nuo 2019 m. vasario 1 d., teikiamos CVP IS.