Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Nacionalinė žemės tarnyba turėtų nutraukti informacinių technologijų paslaugų pirkimą

Data

2015 12 16

Įvertinimas
0
P1060510.jpg

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT), patikrinusi Nacionalinės žemės tarnybos prie LR žemės ūkio ministerijos vykdomą atvirą konkursą „Informacinių technologijų infrastruktūros priežiūros, vystymo bei aptarnavimo paslaugų pirkimas“, konstatavo įstatymo pažeidimus, todėl šis pirkimas turi būti nutrauktas.

 

Pirkimo vertė 202 740 eurų (be PVM).

 

VPT nustatė, kad perkančioji organizacija pirkimo sąlygose nustatė diskriminacinius, ribojančius konkurenciją

kvalifikacinius reikalavimus potencialiems tiekėjams bei jų pasitelktiems ekspertams. Taip pat konstatuojama, kad pirkimo objekte nurodytų paslaugų apjungimas ir neskaidymas į savarankiškas dalis apribojo tiekėjų, galinčių pateikti pasiūlymus, skaičių.

 

Pirkimui pasiūlymą pateikė vienintelė tiekėja UAB „BAIP“ ir UAB NRD CS. Įmonės veikia jungtinės veiklos sutarties pagrindu.

 

VPT, atsižvelgdama į nustatytus VPĮ pažeidimus, įpareigoja perkančiąją organizaciją nutraukti pirkimo procedūras ir raštu informuoti VPT apie įpareigojimo įvykdymą.