Kviečiame į seminarą

Data

2019 04 19

Įvertinimas
2
fotoSeminaras.jpg

Tikslinė grupė – perkančiųjų organizacijų darbuotojai, vykdantys viešuosius pirkimus pagal Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymą.

Seminaro tikslas – supažindinti su nauju viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, reglamentavimu nuo 2019-02-01.

Seminaro data ir vieta – seminaras vyks Viešųjų pirkimų tarnybos didžiojoje salėje Kareivių g. 1 (612 kab.) 2019 metų gegužės 7 dieną (antradienį).

Seminaro trukmė – 2 valandos.

Seminaro laikas – 10 –12 val.

Seminaras yra nemokamas. Iš vienos organizacijos registruojama ne daugiau 3 asmenų. Prašytume registruotis tik tiems darbuotojams, kurie vykdo pirkimus gynybos ir saugumo srityje.

Pasibaigus seminarui, mokomoji medžiaga bus paskelbta Viešųjų pirkimų tarnybos tinklalapyje  (www.vpt.lt > Metodinė pagalba > Mokymų medžiaga (Gynybos ir saugumo srityje)).

Dalyvio registracijos anketa (registracija vyksta tik elektroniniu būdu).

*Pastaba – sėkminga registracija yra patvirtinama automatiniu pranešimu į elektroninį paštą, nurodytą Jūsų registracijoje.

Atkreipiame dėmesį, kad registracijos patvirtinimo siuntimas el. paštu gali užtrukti iki 5 min.

Jei užsiregistravote, bet dėl pasikeitusių aplinkybių seminare nedalyvausite, prašome pranešti nurodytu el. pašto adresu arba telefonu.