Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Kviečiame į seminarą

Data

2019 04 19

Įvertinimas
2
fotoSeminaras.jpg

Tikslinė grupė – perkančiųjų organizacijų darbuotojai, vykdantys viešuosius pirkimus pagal Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymą.

Seminaro tikslas – supažindinti su nauju viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, reglamentavimu nuo 2019-02-01.

Seminaro data ir vieta – seminaras vyks Viešųjų pirkimų tarnybos didžiojoje salėje Kareivių g. 1 (612 kab.) 2019 metų gegužės 7 dieną (antradienį).

Seminaro trukmė – 2 valandos.

Seminaro laikas – 10 –12 val.

Seminaras yra nemokamas. Iš vienos organizacijos registruojama ne daugiau 3 asmenų. Prašytume registruotis tik tiems darbuotojams, kurie vykdo pirkimus gynybos ir saugumo srityje.

Pasibaigus seminarui, mokomoji medžiaga bus paskelbta Viešųjų pirkimų tarnybos tinklalapyje  (www.vpt.lt > Metodinė pagalba > Mokymų medžiaga (Gynybos ir saugumo srityje)).

Dalyvio registracijos anketa (registracija vyksta tik elektroniniu būdu).

*Pastaba – sėkminga registracija yra patvirtinama automatiniu pranešimu į elektroninį paštą, nurodytą Jūsų registracijoje.

Atkreipiame dėmesį, kad registracijos patvirtinimo siuntimas el. paštu gali užtrukti iki 5 min.

Jei užsiregistravote, bet dėl pasikeitusių aplinkybių seminare nedalyvausite, prašome pranešti nurodytu el. pašto adresu arba telefonu.