Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Konsultacijos pirkimų vykdytojams gyvai atvirų durų dienose vasario 12 d. Viešųjų pirkimų tarnyboje

Data

2019 02 05

Įvertinimas
5
startup-594090_1280.jpg

2019 m. vasario 12 d. Viešųjų pirkimų tarnyba organizuoja atvirų durų dieną.

Šį kartą per atvirų durų dieną Viešųjų pirkimų tarnybos atstovai atsakys į pirkimo vykdytojų pateiktus konkrečius individualius praktinius klausimus, susijusius su:

  • pirkimų planavimu,
  • numatomo pirkimo vertės skaičiavimu,
  • viešųjų pirkimų suvestinės viešinimu CVP IS.

Kviečiame Jus registruotis ir atvykti pas mus, jeigu, planuojant viešuosius pirkimus, skaičiuojant numatomų pirkimų vertes ar viešinant suvestines, kyla klausimų ir norite juos užduoti gyvai. Visais kitais klausimais, susijusiais su pirkimų vykdymu, šio renginio metu nediskutuosime – juos galėsite užduoti kitų tematinių atvirų durų dienų metu.

Kiekvienos perkančiosios organizacijos konsultacijai planuojama skirti iki 40 min. Siekdami užtikrinti sklandesnį ir efektyvesnį konsultavimą, ketinančių dalyvauti prašome registruotis čia, nurodant Jums aktualius klausimus, kuriuos norėtumėte aptarti. Užpildę registracijos anketą, į savo nurodytą el. paštą gausite patvirtinimą dėl dalyvavimo atvirų durų dienoje Jūsų pasirinktu laiku. Vienai perkančiajai organizacijai skiriamas vienas pasirinktas laikas. 

Telefonas ir el. paštas pasiteirauti: (8 5) 219 7049,  Karolina.Skorupskaite@vpt.lt.

Registracija baigta.