Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Gynybos ir saugumo srities pirkimų funkcionalumo atnaujinimas CVP IS

Data

2019 03 13

Įvertinimas
0
paveiksliukas.png

Informuojame, kad nuo 2019 m. vasario 1 d. pasikeitus pirkimų vykdomų gynybos ir saugumo srityje reglamentavimui, atnaujinome Centrinę viešųjų pirkimų informacinę sistemą (CVP IS):

1. Atnaujinome planuojamų viešųjų pirkimų atliktų gynybos ir saugumo srityje suvestinės pildymo ir viešinimo funkcionalumą. Informaciją, kaip užpildyti ir paviešinti gynybos ir saugumo srities planuojamų pirkimų suvestinę rasite čia. Primename, kad iki 2019 m. kovo 15 d. privaloma paskelbti planuojamų pirkimų suvestines, kaip tai numato Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje įstatymo 8 straipsnio 1 dalis. Planuojamų pirkimų informacija viešinama vadovaujantis Informacijos viešinimo CVP IS tvarkos aprašu, patvirtintu Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus 2017 m. birželio 19 d. įsakymu Nr. 1S-91 „Dėl Informacijos viešinimo Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje tvarkos aprašo patvirtinimo“.

2. Atnaujinome procedūrų ir metinių ataskaitų pildymo ir viešinimo funkcionalumą viešiesiems pirkimams, atliktiems gynybos ir saugumo srityje. Kaip užpildyti gynybos ir saugumo srities procedūrų ataskaitą viešiesiems pirkimams, pradėtiems vykdyti nuo 2019 m. vasario 1 d., rasite čia.

3. Primename, kad privalote paviešinti gynybos ir saugumo srities pirkimų, paskelbtų nuo 2017 m. liepos 1 d. iki 2019 m. sausio 31 d., procedūrų ataskaitas Viešųjų pirkimų monitoringo informacinės sistemos (VPM IS) Viešųjų pirkimų ataskaitų posistemėje. Mokomąją medžiagą kaip pateikti procedūrų ataskaitą rasite čia

Pažymime, kad ataskaitos ir planuojamų pirkimų suvestinės skelbiamos viešai CVPP tinklapyje

Iškilus klausimams pateikite užklausą, užpildydami elektroninę anketą.