Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Europos Komisija kviečia prisijungti prie Didžiųjų pirkėjų (Big Buyers) iniciatyvos

Data

2019 07 05

Įvertinimas
0
Annotation 2019-07-05 132529.png

ICLEI ir EUROCITIES Europos Komisijos vardu pradėjo vykdyti  Didžiųjų pirkėjų (angl. Big Buyers) iniciatyvą, kuria siekiama sujungti viešuosius pirkėjus strateginiams viešiesiems pirkimams ir skatinti inovatyvių prekių ir paslaugų plėtrą Europos Sąjungoje.

Prie iniciatyvos kviečiamos prisijungti ambicingos ir įsipareigojančios valdžios institucijos, norinčios bendradarbiauti kuriant inovatyvius viešųjų pirkimų metodus ir rengiant bendrus strateginius veiksmus.

Bus sudarytos 3-7 institucijų darbo grupės, kurios sieks išsiaiškinti poreikius, vykdys rinkos konsultacijas, rengs technines specifikacijas ir pasiūlymo vertinimo kriterijus, rinks ir dalinsis gerąja praktika ir galbūt vykdys bendrus strateginius pirkimus.

Susidomėjusius kviečiame kreiptis į ICLEI arba EUROCITIES