EAFIP kviečia teikti paraiškas dėl pagalbos atliekant inovatyvių sprendimų pirkimus

Data

2019 04 16

Įvertinimas
0
eafip logo.png

EAFIP Europos Sąjungos valstybių narių pirkimų vykdytojus kviečia teikti paraiškas dėl nemokamos pagalbos, atliekant ikiprekybinius ir inovatyvius pirkimus.

Viešieji pirkimai, kuriais siekiama vystyti ir panaudoti inovatyvius sprendimus, yra būtini norint modernizuoti viešąsias paslaugas bei sukurti galimybes verslui.

Viešųjų paslaugų kokybė ir efektyvumas galėtų būti stipriai pagerinti pasitelkiant naujausias skaitmenines inovacijas, pvz., blockchain, dirbtinio intelekto, virtualios realybės srityje.  

Daugelyje Europos šalių skaitmeninės / informacinių technologijų strategijos pripažįsta strateginę inovatyvių pirkimų reikšmę ir skatina jų taikymą, tačiau norint, kad tokios ambicijos virstų realiais veiksmais, politinės iniciatyvos turi būti susietos su viešųjų pirkimų specialistų gebėjimų stiprinimu ir pagalba jiems įsigyjant inovacijas.

Nemokamą techninę ir teisinę pagalbą pirkimų vykdytojams siūlo EAFIP. Oficialų kvietimo teikti paraiškas tekstą, nuorodą į paraišką ir kontaktinę informaciją rasite čia

Paraiškų pateikimo terminas - 2019 m. gegužės 15 d.