Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Dėl “Kaspersky Lab” programinės įrangos

Data

2017 12 22

Įvertinimas
0
security-2910624_1920.jpg

Svarbi informacija perkančiosioms organizacijoms ir perkantiesiems subjektams dėl “Kaspersky Lab” programinės įrangos.

Vyriausybė konstatavo, kad programinė įranga „Kaspersky Lab“ kelia potencialią grėsmę šalies nacionaliniam saugumui.

Vyriausybės sprendimu pavesta ypatingos svarbos informacinės infrastruktūros valdytojams per numatytą laiką pakeisti “Kaspersky Lab” programinę įrangą kita analogiškas funkcijas atliekančia saugia įranga. Valstybės informacinių išteklių valdytojams, naudojantiems programinę įrangą „Kaspersky Lab“, pavesta atlikti šios programinės įrangos naudojimo rizikos analizę ir per suderintus su Nacionalinio kibernetinio saugumo centru terminus ją taip pat pakeisti.
 
Atsižvelgiant į tai, perkančiosios organizacijos / perkantieji subjektai, kurie yra ypatingos svarbos informacinės infrastruktūros ar valstybės informacinių išteklių valdytojai, turės vykdyti viešuosius pirkimus iš naujo.
 
Daugiau informacijos – 2017-12-21 Nacionalinio kibernetinio saugumo centro pranešime.
 
Konsultacijas ir metodinę pagalbą dėl sklandaus programinės įrangos pakeitimo teikia Nacionalinis kibernetinio saugumo centras.