Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Atvirų durų diena Viešųjų pirkimų tarnyboje

Data

2019 05 29

Įvertinimas
3
interior-2596976_960_720.jpg

Birželio 13 dieną Viešųjų pirkimų tarnyba kviečia į jau antrąją šiais metais Atvirų durų dieną. Šį kartą duris atversime mažoms perkančiosioms organizacijoms, kurios neturi specializuoto viešųjų pirkimų skyriaus, o jų specialistai, atsakingi už viešųjų pirkimų vykdymą, stokoja praktinės patirties, vykdant viešuosius pirkimus. Tikimės sulaukti aktyvaus mokyklų, darželių, kultūros/dienos/sveikatos priežiūros centrų ir kitų perkančiųjų organizacijų, kurios turi vos keletą viešųjų pirkimų specialistų (ar jų neturi visai) dalyvavimo. Kitoms, didesnėms perkančiosioms organizacijoms duris pažadame atverti vėliau, kitokio formato renginiuose.

Jeigu esate nedidelė perkančioji organizacija, savo veikloje susidurianti su viešųjų pirkimų iššūkiais, kviečiame Jus aktyviai registruotis ir atvykti pas mus gyvai konsultacijai. Kiekvienos perkančiosios organizacijos atstovo (atstovų) konsultacijai planuojama skirti iki 40 min. Siekdami užtikrinti sklandesnį ir efektyvesnį konsultavimą, ketinančių dalyvauti prašome pateikti registracijos prašymą čia. Užpildę registracijos prašymą, į savo nurodytą el. paštą gausite patvirtinimą dėl dalyvavimo Atvirų durų dienoje, Jūsų pasirinktą laiką. Užpildžius registracijos prašymą papildomai paprašysime Jūsų pateikti konkrečius klausimus, kurių nepateikus registracija nebus patvirtinta.

Telefonas ir el. paštas pasiteiravimui: (8 5) 219 7049,  Karolina.Skorupskaite@vpt.lt.

Renginio vieta: Vilnius