Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Atsakymai į klausimus dėl EBVPD pildymo ir vertinimo

Data

2017 12 05

Įvertinimas
8
Untitled 3.png

 

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) išanalizavo tiekėjams ir pirkimo vykdytojams kylančius probleminius klausimus dėl Europos bendrojo viešųjų pirkimų dokumento (EBVPD) pildymo ir vertinimo ir papildė dažniausiai užduodamų klausimų skiltį 30-čia klausimų – atsakymų. Juos rasite konsultacijų platformoje.

VPT kviečia visus pirkimo vykdytojus ir tiekėjus naudotis konsultacijų platformos privalumais. Platformoje yra sukelta visa konsultacinė medžiaga, joje vykdant paiešką bus pateikiama informacija išimtinai susijusi tik su gerąją praktika, informaciniais pranešimais, dažniausiai užduodamais klausimais bei kita mokomąją medžiaga.

Platformos privalumai

•          Informacinė bazė. Mokomoji medžiaga vienoje vietoje.

•          Klausimų istorija. Vartotojas gali rasti visus savo užduotus klausimus ir VPT pateiktus atsakymus.

•          Bendravimas. Vartotojas gali komentuoti mokomąją medžiagą, pateikti nuomonę, ar paskelbta medžiaga buvo naudinga.

•          El. užklausos. Vartotojas gali užduoti klausimų pildydamas el. užklausos formą bei sekti užklausos statusą.
 
Norint rasti mokomąją medžiagą ar pateikti klausimą VPT, Jums nebūtina prisiregistruoti. Tačiau būtent registruoti sistemos vartotojai gali komentuoti ir pateikti savo nuomonę apie paskelbtą medžiagą, matyti savo pateiktus klausimus ir VPT atsakymus į juos. Registracija sistemoje labai paprasta – tereikia įvesti vardą, pavardę bei el. pašto adresą.