Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. 


Apibendrinti 2019 m. viešųjų pirkimų duomenys

Data

2020 03 25

Įvertinimas
4
Annotation 2020-03-25 110831.png

Skelbiame apibendrintus 2019 m. viešųjų pirkimų ir  Viešųjų pirkimų tarnybos (toliau - Tarnyba) veiklos duomenis. Remiantis pateikta ataskaita,  bendros viešųjų pirkimų apimtys 2019 metais augo. Lyginant su 2018 metais, supaprastintų ir tarptautinių pirkimų bendra vertė išaugo kone 1 mlrd. eurų ir perkopė 5 mlrd. eurų ribą. Nežymiai  sumažėjo bendra mažos vertės pirkimų vertė.

Žvelgiant į tarptautinių ir supaprastintų pirkimų vertę, daugiausiai lėšų skirta statybos darbų sutartims  – 51 proc., o pagal pirkimų skaičių, perkamiausios buvo prekės – 48 proc., iš jų – apie 18 proc. sudarė medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos reikmenys.

Apžvalgoje taip pat pateikiami apibendrinti Tarnybos 2019 m. atliktų prevencinių ir priežiūros veiksmų duomenys.

Dar daugiau įdomios informacijos apie viešuosius pirkimus, jų vertes ir rūšis galite rasti: https://vpt.lrv.lt/informacija-apie-2019-m-ivykdytus-pirkimus .

Taip pat primename apie galimybę susipažinti su Tarnybos atvertais viešųjų pirkimų sutarčių duomenimis: https://vpt.lrv.lt/lt/statistika-ir-analize/sutarciu-duomenys .